WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська, 25, к. 72
Телефони
Керівник
Жужа Юрій Станіславович
Код ЄДРПОУ20955267
Дата реєстрації13.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20955267.

Керівником підприємства «WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Жужа Юрій Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська, 25, к. 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «WЕLСОМЕ, ТВОРЧО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах