САДОВОД, МПП

Контакти

Юридична адреса
67741, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Підгірне, вул. Пушкіна, 61
Керівник
Ухальський Юрій Власович
Код ЄДРПОУ20955445
Дата реєстрації04.08.1997
Дата оновлення11.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САДОВОД, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДОВОД, МПП» присвоєно код 20955445.

Керівником підприємства «САДОВОД, МПП» є Ухальський Юрій Власович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДОВОД, МПП» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Підгірне, вул. Пушкіна, 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДОВОД, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах