СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
65003, м. Одеса, вул. Одарія, 28
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Стефаненко Рувін Васильович
Бухгалтер
Левченко Євгенія Петрівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20955563
Дата реєстрації02.02.1995
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 20955563.

Керівником підприємства «СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ» є Стефаненко Рувін Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ» — м. Одеса, вул. Одарія, 28.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СИНТЕЗ-88, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІНВАЛІДІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах