СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Одарія, 28
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Стефаненко Рувін Васильович
Бухгалтер
Левченко Євгенія Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20955563
Дата реєстрації02.02.1995
Дата оновлення15.11.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 20955563.

Керівником підприємства «СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ» є Стефаненко Рувін Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ» — м. Одеса, вул. Одарія, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИНТЕЗ-88, КП ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах