ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66221, Одеська обл., Подільський р-н, с. Вільшанка, вул. Центральна, 132
Телефони
Керівник, директор
Козійчук Тамара Михайлівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20955853
Дата реєстрації15.11.2006
Дата оновлення28.05.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20955853.

Керівником підприємства «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Козійчук Тамара Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Подільський р-н, с. Вільшанка, вул. Центральна, 132.
Відгуки про компанію «ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах