АНТАРЕС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67806, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Авангард, вул. Базова, 1
Керівник
Алманов Кіряк Феохарович
Код ЄДРПОУ20955876
Дата реєстрації14.04.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АНТАРЕС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНТАРЕС, ТОВ» присвоєно код 20955876.

Керівником підприємства «АНТАРЕС, ТОВ» є Алманов Кіряк Феохарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНТАРЕС, ТОВ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Авангард, вул. Базова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНТАРЕС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах