МАСІС, МПП

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Затонського, 17
Бухгалтерія
Керівник
Манукян Валентина Олександрівна
Бухгалтер
Татарнікова Лідія Петрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20956048
Дата реєстрації31.05.1996
Дата оновлення07.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАСІС, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАСІС, МПП» присвоєно код 20956048.

Керівником підприємства «МАСІС, МПП» є Манукян Валентина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАСІС, МПП» — м. Одеса, вул. Затонського, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАСІС, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах