ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н., С. ОВІДІОПОЛЬ-2
Телефони
Керівник
Фролов Олексій Федорович
Код ЄДРПОУ20956261
Дата реєстрації30.11.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20956261.

Керівником підприємства «ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Фролов Олексій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н., С. ОВІДІОПОЛЬ-2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗВ’ЯЗКІВЕЦЬ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах