ДІО, МП

Контакти

Юридична адреса
67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Горького, 3, к. 3
Телефони
Код ЄДРПОУ20956344
Дата реєстрації15.06.1995
Дата оновлення09.02.1996
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІО, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІО, МП» присвоєно код 20956344.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІО, МП» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Горького, 3, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІО, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах