ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65114, м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 140а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Нагоненко Василь Леонідович
Бухгалтер
Гарифуллін Салават Масагутович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20956611
Дата реєстрації08.04.1996
Дата оновлення25.01.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20956611.

Керівником підприємства «ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Нагоненко Василь Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 140а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЄРКОН ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах