СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
68100, Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Князєва, 28, к. 6
Телефони
Керівник
Бурлака Василь Олександрович
Код ЄДРПОУ20956812
Дата реєстрації16.10.1992
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА» присвоєно код 20956812.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА» є Бурлака Василь Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Князєва, 28, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БУРЛАКИ ВАСИЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах