ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Катерининська, 34/36, к. 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Новицька Валентина Павлівна
Бухгалтер
Петренко Марія Никифорівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20956870
Дата реєстрації27.02.1995
Дата оновлення07.06.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20956870.

Керівником підприємства «ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Новицька Валентина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Одеса, вул. Катерининська, 34/36, к. 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМЕНЕРГЕТИК, ТВОРЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах