ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
66111, Одеська обл., Балтський р-н, с. Гербине, вул. Лесі Українки, 27
Телефони
Керівник
Дідурик Галина Володимирівна
Код ЄДРПОУ20956887
Дата реєстрації20.07.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20956887.

Керівником підприємства «ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Дідурик Галина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Балтський р-н, с. Гербине, вул. Лесі Українки, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕРБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах