ДІНПАР-ГС, МП ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65069, м. Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 72
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Серьогіна Наталія Миколаївна
Бухгалтер
Сундукова Наталія Володимирівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20957254
Дата реєстрації17.06.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІНПАР-ГС, МП ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІНПАР-ГС, МП ТОВ» присвоєно код 20957254.

Керівником підприємства «ДІНПАР-ГС, МП ТОВ» є Серьогіна Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІНПАР-ГС, МП ТОВ» — м. Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІНПАР-ГС, МП ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах