ПАОЛЬ, ВКФ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Рекордна, 15, к. 67
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Павлова Ольга Володимирівна
Бухгалтер
Галкін Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ20957651
Дата реєстрації24.10.1993
Дата оновлення14.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАОЛЬ, ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАОЛЬ, ВКФ» присвоєно код 20957651.

Керівником підприємства «ПАОЛЬ, ВКФ» є Павлова Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАОЛЬ, ВКФ» — м. Одеса, вул. Рекордна, 15, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАОЛЬ, ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах