СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65065, м. Одеса, вул. Інглезі, 8
Керівник
Дубчак Борис Борисович
Код ЄДРПОУ20957881
Дата реєстрації02.03.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО» присвоєно код 20957881.

Керівником підприємства «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО» є Дубчак Борис Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО» — м. Одеса, вул. Інглезі, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ МАЛИНОВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах