БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДВІ ЗІРКИ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65003, м. Одеса, вул. 6-а Пересипська, 9
Телефони
Керівник
Амірджанян Артак Олександрович
Код ЄДРПОУ20958461
Дата реєстрації03.12.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ДВІ ЗІРКИ” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДВІ ЗІРКИ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 20958461.

Керівником підприємства «БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДВІ ЗІРКИ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Амірджанян Артак Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДВІ ЗІРКИ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Одеса, вул. 6-а Пересипська, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАГАТОГАЛУЗЕВА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА ”ДВІ ЗІРКИ” ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах