ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 20б
Телефони
Керівник
Кратунко Віктор Георгійович
Код ЄДРПОУ20959130
Дата реєстрації09.12.1988
Дата оновлення21.03.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20959130.

Керівником підприємства «ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ» є Кратунко Віктор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ» — м. Одеса, вул. Піонерська, 20б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХУДОЖНИК-4, КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах