РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
68610, Одеська обл., м. Ізмаїл, шосе Болградське, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Славенко Олег Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20959207
Дата реєстрації28.12.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» присвоєно код 20959207.

Керівником підприємства «РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» є Славенко Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» — Одеська обл., м. Ізмаїл, шосе Болградське, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСЬ, МПП БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах