УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65080, м. Одеса, вул. Космонавтів, 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чербаджи Марія Анастасіївна
Бухгалтер
Тодорова Оксана Миколаївна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ20959331
Дата реєстрації24.12.1993
Дата оновлення07.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ» присвоєно код 20959331.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ» є Чербаджи Марія Анастасіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ» — м. Одеса, вул. Космонавтів, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКІ ДІЛОВІ НОВИНИ, АГЕНТСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах