ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Південна, 5
Телефони
Керівник
Россошинський Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ20961026
Дата реєстрації25.01.2007
Дата оновлення31.01.2007
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 20961026.

Керівником підприємства «ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ» є Россошинський Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Південна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОРІЯ-СЕРВІС, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах