ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
68100, Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Горького, 1
Телефони
Керівник
Донкоглов Віктор Георгійович
Код ЄДРПОУ20961173
Дата реєстрації16.05.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20961173.

Керівником підприємства «ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Донкоглов Віктор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, м. Татарбунари, вул. Горького, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах