НОВИЙ ВІК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 41, к. 325Н
Телефони
Керівник
Зінов’єва Ольга Василівна
Бухгалтер
Зінов’єв Олександр Вячеславович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20961492
Дата реєстрації01.02.1994
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВИЙ ВІК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВИЙ ВІК, ТОВ» присвоєно код 20961492.

Керівником підприємства «НОВИЙ ВІК, ТОВ» є Зінов’єва Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВИЙ ВІК, ТОВ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Леніна, 41, к. 325Н.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВИЙ ВІК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах