СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65005, м. Одеса, вул. Прохоровська, 59, к. 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Машковський Ірина Анатоліївна
Бухгалтер
Машковскій Володимир Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20961575
Дата реєстрації06.01.1994
Дата оновлення31.07.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 20961575.

Керівником підприємства «СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ» є Машковський Ірина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Прохоровська, 59, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТІРАКС, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах