АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65088, ВУЛ. ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, БУД. 119, КВ. 46, М. ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Гусєва Катерина Георгіївна
Код ЄДРПОУ20961859
Дата реєстрації16.05.2006
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО» присвоєно код 20961859.

Керівником підприємства «АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО» є Гусєва Катерина Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО» — ВУЛ. ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, БУД. 119, КВ. 46, М. ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНТСТВО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах