СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67430, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка
Телефони
Керівник
Бевзенко Анатолій Михайлович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ20961919
Дата реєстрації20.02.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА» присвоєно код 20961919.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА» є Бевзенко Анатолій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО БЕВЗЕНКА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах