ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 291, к. 1
Телефони
Керівник
Гайдай Дмитро Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20962770
Дата реєстрації27.01.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» присвоєно код 20962770.

Керівником підприємства «ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» є Гайдай Дмитро Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА» — Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 291, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕТРОВИЧ І КО, ПРИВАТНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах