СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Героїв Сталінграду, 20, к. 37
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Попов Сергій Васильович
Бухгалтер
Бульба Марія Андріївна
Код ЄДРПОУ20962959
Дата реєстрації06.02.1995
Дата оновлення07.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО» присвоєно код 20962959.

Керівником підприємства «СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО» є Попов Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО» — м. Одеса, вул. Героїв Сталінграду, 20, к. 37.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРПАНТИН, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АГЕНТСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах