МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
65063, м. Одеса, вул. Армійська, 10а
Керівник
Козік Людмила Петрівна
Код ЄДРПОУ20963092
Дата реєстрації04.02.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП» присвоєно код 20963092.

Керівником підприємства «МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП» є Козік Людмила Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП» — м. Одеса, вул. Армійська, 10а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРКУРІЙ-94, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах