СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67472, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградар
Телефони
Керівник
Радчук Микола Якович
Код ЄДРПОУ20963798
Дата реєстрації21.05.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» присвоєно код 20963798.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» є Радчук Микола Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградар.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах