СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67472, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградар
Телефони
Керівник
Радчук Сергій Миколайович
Код ЄДРПОУ20963798
Дата реєстрації21.05.1991
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» присвоєно код 20963798.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» є Радчук Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградар.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РАДЧУКА МИКОЛИ ЯКОВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах