ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
65496, Одеська обл., Овідіопольський р-н., СЕЛО ЧОРНОМОРКА, КСП "НИВА", вул. СВОБОДИ, б. 6
Керівник
Свячений Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ20964315
Дата реєстрації05.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 20964315.

Керівником підприємства «ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ» є Свячений Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н., СЕЛО ЧОРНОМОРКА, КСП "НИВА", вул. СВОБОДИ, б. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІКТОРІЯ-2, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах