АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65045, м. Одеса, вул. Катерининська, 48а, к. 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Орнес Олександр Михайлович
Бухгалтер
Переверзєва Марія Устимівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20978179
Дата реєстрації06.05.1994
Дата оновлення29.02.2024
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА» присвоєно код 20978179.

Керівником підприємства «АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА» є Орнес Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА» — м. Одеса, вул. Катерининська, 48а, к. 14.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АЛЕКС. ОРН, ПРИВАТНА АУДИТОРСЬКО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах