АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО

Контакти

Юридична адреса
65006, м. Одеса, пл. Молоді, 17а
Телефони
Керівник
Іса Хамза Мухамед
Код ЄДРПОУ20981690
Дата реєстрації19.01.1996
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО» присвоєно код 20981690.

Керівником підприємства «АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО» є Іса Хамза Мухамед, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО» — м. Одеса, пл. Молоді, 17а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АЛЬ МАСАР, ІСЛАМСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах