ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 33
Телефони
Керівник
Петров Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ20988232
Дата реєстрації30.12.1992
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ» присвоєно код 20988232.

Керівником підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ» є Петров Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Суворова, 33.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІМ. КИРИЛА ТА МЕФОДІЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах