КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Контакти

Юридична адреса
68303, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Кілія, вул. Леніна, 44
Телефони
Керівник, директор
Браіловська Тетяна Михайлівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20988700
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення18.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» присвоєно код 20988700.

Керівником підприємства «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» є Браіловська Тетяна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ» — Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Кілія, вул. Леніна, 44.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах