ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
68500, Одеська обл., Болградський р-н, смт. Тарутине, вул. Красна, 106
Керівник
Драганова Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ20989199
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення15.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» присвоєно код 20989199.

Керівником підприємства «ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» є Драганова Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» — Одеська обл., Болградський р-н, смт. Тарутине, вул. Красна, 106.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах