ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Приморська, 6
Телефони
Керівник, директор
Нецвітаєв Павло Дмитрович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20989527
Дата реєстрації20.01.2007
Дата оновлення15.12.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 20989527.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Нецвітаєв Павло Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — м. Одеса, вул. Приморська, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ПРАВОСЛАВНИЙ ПРИХІД СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА (ПРИМОРСЬКА ) ЦЕРКВА (ХРАМ) ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах