КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ

Контакти

Юридична адреса
67570, Одеська обл., Одеський р-н, смт. Чорноморське, вул. Гвардійська, 9
Телефони
Керівник
Рязанов Ігор Геннадійович
Код ЄДРПОУ20989846
Дата реєстрації31.01.1994
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ» присвоєно код 20989846.

Керівником підприємства «КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ» є Рязанов Ігор Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ» — Одеська обл., Одеський р-н, смт. Чорноморське, вул. Гвардійська, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КАСКАД, СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах