СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
65045, м. Одеса, вул. Преображенська, 70
Телефони
Керівник, директор
Желіховський Іван Гаврилович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20991441
Дата реєстрації13.01.1995
Дата оновлення28.04.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 20991441.

Керівником підприємства «СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Желіховський Іван Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — м. Одеса, вул. Преображенська, 70.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах