ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

Контакти

Юридична адреса
65104, м. Одеса, просп. Глушко, 17 корп. 2
Керівник
Попов Володимир Григорович
Кількість працівників20 чол.
Код ЄДРПОУ20991607
Дата реєстрації10.11.2006
Дата оновлення29.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ» присвоєно код 20991607.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ» є Попов Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ» — м. Одеса, просп. Глушко, 17 корп. 2.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ М. ОДЕСИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах