ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
65044, м. Одеса, просп. Гагаріна, 6
Телефони
Керівник
Савельєва Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ20991961
Дата реєстрації12.10.2005
Дата оновлення05.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20991961.

Керівником підприємства «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Савельєва Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Одеса, просп. Гагаріна, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЛАНЖЕРОНІВСЬКИЙ, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах