ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
65079, м. Одеса, Куликове Поле, 1
Керівник
Фокін Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ20992378
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ» присвоєно код 20992378.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ» є Фокін Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ» — м. Одеса, Куликове Поле, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах