ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
65079, м. Одеса, Куликове Поле, 1
Телефони
Керівник
Руденя Арсентій Олександрович
Код ЄДРПОУ20992943
Дата реєстрації27.03.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ» присвоєно код 20992943.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ» є Руденя Арсентій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ» — м. Одеса, Куликове Поле, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА МЕТАЛООБРОБКИ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах