АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА

Контакти

Юридична адреса
65005, м. Одеса, вул. Комітетська, 23
Телефони
Керівник
Генов Валерій Михайлович
Код ЄДРПОУ20997538
Дата реєстрації22.08.2005
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА» присвоєно код 20997538.

Керівником підприємства «АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА» є Генов Валерій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА» — м. Одеса, вул. Комітетська, 23.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АВТОМОБІЛІСТ, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОСТОЯНКА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах