ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”

Контакти

Юридична адреса
65016, м. Одеса, пров. Ванний, 6
Телефони
Керівник, директор
Ліщинський Микола Михайлович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20997840
Дата реєстрації10.06.1997
Дата оновлення06.03.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”» присвоєно код 20997840.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”» є Ліщинський Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”» — м. Одеса, пров. Ванний, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЗАКЛАД ”ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР ”ДРУЖБА” ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖУСТАНОВ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах