АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
33027, м. Рівне, вул. Карнаухова, 29
Телефони
Керівник, директор
Іванов Володимир Кузьмич
Бухгалтер
Лопачук Віта Олександрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ21092064
Кількість працівників14 чол.
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення15.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 21092064.

Керівником підприємства «АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» є Іванов Володимир Кузьмич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Рівне, вул. Карнаухова, 29.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АГРОЛІС, СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ВИРОБНИЧИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах