КИЙ АВІА, ПАТ, СУМСЬКА ФІЛІЯ

Контакти

Адреса
40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 76
Керівник
Шпак Володимир Антонович — президент

Продукція, послуги

Понад двадцять років на ринку, Високі стандарти сервісу, Широкій перелік послуг, Велика кількість партнерів.

Рекламна інформація

Кий Авіа - одна з лідируючих компаній на українському ринку в ніші продажу авіаквитків.

Переваги компанії:

• Понад двадцять років на ринку.
• Високі стандарти сервісу.
• Широкій перелік послуг.
• Велика кількість партнерів.

Якщо ви збираєтеся здійснити конкретний авіарейс, то ви обов’язково станете перед вибором авіаперевізника. Сьогодні вибір дійсно дуже великий і складний, тому важливо вибрати компанію, яка філігранно справляється зі своїми обов’язками і не поведе вас в самий складний момент. Наша компанія стане кращим вибором тому що пропонує сервіс найвищого класу.

Наша компанія відома своєю надійністю, широким спектром послуг і високою якістю обслуговування. Кий Авіа займається продажем квитків, як на внутрішні авіарейси, так і на міжнародні напрямки. Тут ви можете купити квитки на літаки практично в будь-яку країну (Стамбул, Париж, Тбілісі, Амстердам, Тель-Авів, Алма-Ата і безліч інших не тільки європейських міст). Часто можна потрапити на знижки для молоді, студентів і пенсіонерів, а також час від часу здійснюються спеціальні розпродажі.

Щоб купити авіаквиток Кий Авіа, вам не потрібно відвідувати наші головні офіси. Так як компанія співпрацює з безліччю онлайн порталів, ви можете замовити квиток на них вибравши саме нас.

Про компанію

Юрид. назваСУМСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ ”КИЙ АВІА”
Код ЄДРПОУ21112861
Дата реєстрації22.08.2013
Дата оновлення01.05.2019
Рік заснування
1981
Кількість співробітників5 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 20:00
Вівторок:
08:00 — 20:00
Середа:
08:00 — 20:00
Четвер:
08:00 — 20:00
П'ятниця:
08:00 — 20:00
Субота:
08:00 — 20:00
Неділя:
08:00 — 20:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУМСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ ”КИЙ АВІА”» присвоєно код 21112861.

Керівником підприємства «СУМСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ ”КИЙ АВІА”» є Шпак Володимир Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУМСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ ”КИЙ АВІА”» — м. Суми, вул. Петропавлівська, 76.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СУМСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”КИЇВСЬКЕ АГЕНТСТВО ПОВІТРЯНИХ СПОЛУЧЕНЬ ”КИЙ АВІА”» офіційний сайт: https://kiyavia.com/
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИЙ АВІА, ПАТ, СУМСЬКА ФІЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах