ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
46024, м. Тернопіль, просп. Злуки, 3а
Телефони
Керівник, директор
Матла Михайло Йосипович
Бухгалтер
Мосейчук Наталія Миколаївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ21133768
Кількість працівників95 чол.
Дата реєстрації12.07.2005
Дата оновлення06.05.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 21133768.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Матла Михайло Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — м. Тернопіль, просп. Злуки, 3а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах