МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ

Контакти

Юридична адреса
73039, м. Херсон, вул. 49-Ої Гвардійської Херсонської Дивізії, 37-А
Телефони
Керівник, директор
Ненько Сергій Сергійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ21307754
Дата реєстрації17.05.2002
Дата оновлення11.10.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» присвоєно код 21307754.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» є Ненько Сергій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» — м. Херсон, вул. 49-Ої Гвардійської Херсонської Дивізії, 37-А.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІЗНЕСУ І ПРАВА, ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах