АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Мазура, 23а
Телефони
Керівник, директор
Олійник Валентина Петрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ21379015
Дата реєстрації17.11.1995
Дата оновлення06.05.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)» присвоєно код 21379015.

Керівником підприємства «АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)» є Олійник Валентина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Мазура, 23а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «АВТОРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №19 ”СВІТЛЯЧОК” (ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах