МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
85700, Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Гагаріна, 21
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Юрченко Антоніна Павлівна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ22009256
Дата реєстрації17.02.1995
Дата оновлення01.03.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП» присвоєно код 22009256.

Керівником підприємства «МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП» є Юрченко Антоніна Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП» — Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Гагаріна, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах